Veškeré materiály z těchto stránek je možné použít pouze s písemným souhlasem autora a uvedením zdroje www.lukas-bauer.cz .

Golfový Turnaj mistrů 2011

pátek 20. května, Golf resort Karlovy Vary

Více...

Carlsbad Ski Sprint

Mezinárodní závody v běhu na lyžích, 26. prosince 2010 v Karlových Varech. Martin závodil ve dvojici s Martinem Jakšem. Společně se umístili na druhém místě.

Více...

BMW hrdým partnerem Lukáše Bauera

Lukáš převzal z rukou generálního ředitele BMW Group Česká republika Martina Saitze klíčky od zcela nového vozu BMW řady 5 GT s pohonem všech kol xDrive. Značka BMW se tak stala hrdým partnerem tohoto úspěšného českého reprezentanta v běhu na lyžích.

Více...

Oranžové kolo

Lukáš v sobotu 3. července, v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, šlapal na Oranžovém kole (charitativní projekt Nadace ČEZ).

Více...

MČR MTB Maraton

Malevil Cup, sobota 19.6.2010, závod MČR MTB v maratonu, Lukáš na trati 65 km obsadil skvělé 6. místo. Zdroj fotografií www.volvomtb.cz

Více...

Král Šumavy 2010: Lukáš 2. na 70 km

Lukáš zajel výborně trať na 70 km v rámci tradičního cyklistického závodu Author Král Šumavy a skončil druhý. "Super, jsem moc spokojený," řekl profi jezdec stáje Volvo Auto Hase. Lukáš absolvuje závody i přípravu na kole Author. Zdroj: http://www.volvomtb.cz/?p=619